Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Ondřej Rubeš

Moje webová prezentace je na wweb.cz

Jiný jsem malý člověk-svět, jako je jiný každý den v tom velkém kosmickém, žádný den není můj, ale my všichni jsme na jednom.

Vše, co lze zpracovat počítačem, jednodušší materiál, jako grafika, video, hudba, text, to tvořím, s tím pracuji a jinak chodím po venku, a všude drnkám na tu svou brumli a směji se v sobě a ve spokojenosti závisle na příznivosti situací.

objednací kód:

Date

Cena: 0 Kč neprodejné

Další díla autora

Co je Art Brut Galerie?

“Autoři art brut jsou neznámé osoby zcela vzdálené prostředí profesionálních umělců. Tito lidé čerpají náměty, výběr materiálů, slovosled, rytmus, způsob psaní, atd. ze svých vlastních zdrojů, aniž by si brali za vzor klasické umění a nebo umění, které je právě v módě,“ napsal Jean Debuffet, francouzský malíř a sochař, tvůrce označení art brut (syrové umění). V naší rubrice Art Brut dáváme prostor lidem s jakýmikoli zdravotně-sociálními problémy, pro něž je tvorba cestou k očištění vlastní duše. V mnoha případech mají lidé zápasící třeba s tělesným postižením nebo dlouhodobou nemocí (nejen psychickou) daleko bohatší vnitřní materiál a intenzivnější potřebu jeho vyjádření, než lidé zdraví.

Vložte svá díla

Doporučit dál:

Naši partneři:

HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2021 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |