Každý desátý člověk v České republice žije se zdravotním postižením.

Jak jsem vzdal svůj marný boj

Jak jsem vzdal svůj marný boj
Má duše je rozervaná na cucky neopětovanou láskou a vypadá to, že mi nezbývá než tento marný boj vzdát. Armády se vzdávají, když je evidentní, že není žádná šance na vítězství a doufají, že nepřítel alespoň pár z nich ušetří. Abych to dokázal, pokusím se na bitvu nahlédnout z opačného úhlu pohledu. Petra je jedna z nejskvělejších holek, co jsem poznal a přesto kdyby o mě projevila zájem, tak by se mohla snažit sebevíc, ale šanci by neměla. A navíc Kamila má přítele a kdybych já byl šťastně zadaný, zdráhal bych se navazovat vztahy s jinými ženami. Vzdávám se tedy a budu se pro změnu poohlížet po výhodných spojenectvích.
(autorem ilustrace je:By Jan Jacobsen (http://www.worldpeace.no/THE-WHITE-FLAG.htm) [CC BY 3.0], via Wikimedia Commons)

Mirek Schee

Jsem profesionální blázen s velkými sny. Některé se mi již částečně splnily, ale vypadá to, že má cesta za velkolepým úspěchem bude ještě dlouhá.

Dílna

Literární tvůrčí dílna pro všechny, kdo vědí, co je život. Píšete básničky, povídky, fejetony? Vedete si deník nebo se pokoušíte o román? Máte ambici vyjádřit literární formou svůj názor na svět? Naše literární tvůrčí dílna je vám k dispozici.
Napište nám na e-mailovou adresu dilna@lidemezilidmi.cz, co od své účasti v tvůrčí dílně očekáváte, abychom se mohli dohodnout na způsobu spolupráce.
Prezentujte své práce

Doporučit dál:

    Přidat komentář...

    Naši partneři:

    HelpnetGreen Doors Fokus Praha Časopis Vozíčkář Časopis Vozka Časopis Psychologie Dnes Bayer

    Spolek Dobré místo, z.s.© 2011-2020 Lidé mezi lidmiZdravotně-sociální portál |